Outwell Campion Prime Green | Sleeping Bag | 215 x 80 cm | -10 to 8 C | 2 way open - auto lock, L-shape
- TootjadOutwell
- Mudel: 230476
- Saadavus: 5
-
50€
Outwell Campion Prime Green | Sleeping Bag | 215 x 80 cm | -10 to 8 °C | 2 way open - auto lock, L-shape
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross height (mm) | 380.00 mm |
| Gross weight | 1.50 kg |
| Gross width (mm) | 210.00 mm |
| Hooaeg | 2 |
| Kattematerjal | 190T brushed polyester |
| Kuju | Blanket |
| Net weight | 1.40 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Pakendi suurus | 380 x 210 mm |
| Palette Qty | 52 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 98.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Producer | Outwell |
| Sisu materjal | 800 g Isofill, recycled polyester |
| Sulgemine lukuga | 2 way open - auto lock, L-shape |
| Suurus | 215 x 80 cm |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Temp (Tcomfort) woman | 8 C |
| Temp (Textreme) | -10 C |
| Temp (Tlimit) man | 4 C |
| Temperatuur | -10 to 8 C |
| Tooteperekond | Sleeping Bag |
| Värv | Green |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






